Hexagon Pro Gray i-Size

Warianty kolorystyczne:
Hexagon Pro Gray i-Size
Hexagon Pro Black i-Size

Fotelik samochodowy Sesttino Hexagon PRO
i-Size 40-150 cm 0-36 kg

 • od urodzenia do 150cm wzrostu (0-36kg wagi dziecka)
 • Homologacja i-Size
 • zintegrowana obrotowa 360° baza ISOFIX
 • montaż za pomocą ISOFIX + noga stabilizująca
 • montaż przodem lub tyłem do kierunku jazdy
 • wzmocnienia boczne SIP side impact
 • energochłonne materiały
 • wielostopniowa regulacja wysokości zagłówka
 • regulacja nachylenia
 • 5-punktowe pasy bezpieczeństwa
 • miękkie i przyjazne materiały

Homologacja i-Size

rygorystyczne testy zderzeniowe - czołowe, tylne oraz boczne testy zderzeniowe z wykorzystaniem zaawansowanych manekinów serii Q łatwiejsze dopasowanie - montaż za pomocą systemu ISOFIX gwarantuje prosty montaż oraz zmniejsza ryzyko popełnienia błędów montażowych wzmocnione boczne skrzydła zagłówka - wzmocniony dodatkowymi wkładkami zagłówek pochłaniający energię podczas wypadku

Od urodzenia do 150 cm wzrostu

rośnie razem z dzieckiem - Hexagon Pro i-Size zaprojektowano tak aby służył dziecku od pierwszych dni życia aż do osiągnięcia wzrostu 150 cm tyłem i przodem do kierunku jazdy - poprzedzone badaniami zalecenia ekspertów, określone w normie i-Size zalecają przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy minimalnie do 15 miesiąca życia. Hexagon Pro i-Size umożliwia przewożenie dziecka tyłem aż do 105cm wzrostu, czyli do wagi ok 18kg

Regulowany zagłówek z daszkiem

regulowany zagłówek - fotelik posiada wielostopniową regulację zagłówka, dzięki czemu dopasujesz jego wysokość do aktualnego wzrostu dziecka. daszek -składany daszek dla większego komfortu dziecka w czasie słonecznych dni umili każdą przejażdżkę. Daszek dołączony jest do zestawu aby zapewnić ochronę przed słońcem.

Wkładka redukcyjna

wkładka redukcyjna zapewnia komfort użytkowania dla najmniejszych dzieci. Jej zadaniem jest komfortowe i bezpieczne ułożenie najmłodszych podróżników. Wkładka redukuje głębokość fotelika i jest odpowiednio wyprofilowana przez co noworodek może bezpiecznie podróżować w foteliku. dodatkowe wypełnienia po bokach zapewniają skuteczną ochronę dziecka. Wykonana z przyjemnego materiału gwarantuje komfort podróżowania.

Prosty i szybki montaż za pomocą systemu ISOFIX

ISOFIX - system gwarantujący szybki i poprawny montaż fotelika w samochodzie. System składa się z dwóch uchwytów, które są bezpośrednio przymocowane do konstrukcji pojazdu. Co przekłada się na wyższe bezpieczeństwo i wyklucza nieprawidłowy montaż. Noga stabilizująca - jej zadaniem jest niwelowanie niepożądanego ruchu obrotowego fotelika oraz amortyzacja siły uderzenia poprzez pochłonięcie energii i odprowadzenie jej w stronę podwozia auta.

Zintegrowana obrotowa 360° baza ISOFIX

funkcja obrotu 360° - jednym ruchem obrócisz fotelik o 360° na bazie Isofix. Ułatwia to rodzicom zapinanie pasów dla dzieci i łatwe wsiadanie i wysiadanie z obu stron. Zmiana kierunku jest szybka i łatwa - bez wyjmowania fotelika.